Aşk, tutku ve şehvetin dansı Tango

Tango dansı nedir, nasıl yapılır? Tango’nun incelikleri ve en iyi tango kursları, en ateşli Milonga geceleri hepsinin sorusunu merak ediyorsanız. İşte, size Tango ateşi!

Tango dansı nedir ve kurs merkezleri nerelerdedir?

Kendinizi konuşmadan dünyanın her yerinde ifade edebileceğiniz bir dildir Tango. Ruhunuzun en derinlerinde sakladığınız zerafet, asalet, yaratıcılık ve sanatsal duygularınızı ortaya çıkarmanın en güzel yolu…

Kültürel ve yerel değerlerin çok ötesinde son 10 yılda kazandığı form ile yüz binlerce kişiyi peşinden sürükleyen bu dans tamamen doğaçlama ve tamamen sosyaldir. Tango dansı, duygularınızı ve hislerinizi konuşmadan özgürce anlatabilmenin yoludur.

Arjantin Tango 

Arjantin tango kursları sayesinde aşkınızı, tutkunuzu, sevincinizi, özleminizi karşı tarafa aktarmanın en etkili yolunu bulacaksınız. Tango dersleri ile hızlı bir şekilde bu duyguları karşı tarafa aktarmayı öğreneceksiniz. Bazen öfkeli bazen ateşli, asil ve ağırbaşlı tango vazgeçilmez bir danstır. Aşk ve tutku dolu, ateşli dansı ile insanlarla en etkili iletişim kurma yolunu bulacaksınız.

Aşkınızı ve tutkunuzu tango dansı müzikleri ile ağırbaşlı bir hal alarak muhteşem figürlerle sergileyecek, kısacık zamanda kocaman kitleye ulaştıracaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir