Bir Erkeğin Size Aşık Olduğunu Nasıl Anlarsınız

0
863

erkek_arkadaşınızın_size_aşık_olduğunu_nasıl_anlarsınız6

1Erkek arkadaşınızın gelecekle ilgili planlarını iyi dinleyin. Önceleri sizinle plan yaptığında lafa bu haftasonu diye başlarken artık önümüzdeki yaz diye kurulmaya başlayan cümlelerin içinde bulabilirsiniz kendinizi. Sevgilinizin sizi bir arkadaşının düğününde yakın çevresine sizi takdim etmesi, akraba ve aile üyeleriyle resmi olmasa da bir tanışma büyük bir gelişmedir.


erkek_arkadaşınızın_size_aşık_olduğunu_nasıl_anlarsınız1

2Hayatında gerçek bir yeriniz olup olmadığına bakın. Yoğun iş hayatı temposunda dahi size zaman ayıran sevgiliniz için varlığınız önemli, ona yaptığınız yol arkadaşlığı keyif verici demektir.

 •  Son boş vaktinden fedakarlık edip yoğunluğun içinde yorgunluğu önemsemiyor sizinle beraber bir şeyler yapmak istiyorsa bunu gözardı etmeyin.

Erkek Arkadaşınızın Arkadaşlarıyla Yemek Yemek

 • Arkadaşlarıyla toplu buluşmalara sizin de eşlik etmenizi arzu ediyorsa sizinle olmaktan gurur duyduğunu görebilirsiniz. Sizinle sürekli baş başa görüşmek isteyen erkekten hayır gelmez dikkat edin.

 

erkek_arkadaşınızın_size_aşık_olduğunu_nasıl_anlarsınız8

3Konu siz olunca yumuşadığını farkedin. Erkek arkadaşınız bildiğini okumuyor sizin fikirlerinize önem veriyorsa, küçük fedakarlıklardan kaçınmıyorsa size değer verdiğini gösterir.

 • Sinemaya gittiğinizde film seçimi konusundaki uzlaşmacı tavrıyla sizin memnun ve mutlu olmanızı önemsediğini görebilirsiniz.

erkek_arkadaşınızın_size_aşık_olduğunu_nasıl_anlarsınız10

 • Erkek erkeğe dışarı çıkmak yerine sizinle olmayı tercih etmesi güzel bir fedakarlık sayılır.

 

erkek_arkadaşınızın_size_aşık_olduğunu_nasıl_anlarsınız3

4Sevgilinizin size gerkçekten aşık olduğunu farketmenin bir ipucu da boş vakitlerinizdir. 

erkek_arkadaşınızın_size_aşık_olduğunu_nasıl_anlarsınız4

 • Aslında pek gitmediği yerlere siz seveceğiniz için gitmesi sizin önceliklerinizi fikirlenizi benimsediğini gösterir.Hele ki sizinle alışverişe bile çıktıysa onu sakın kaçırmayın.Koşuya normalde tek başına giden sevgiliniz gelmeniz için ısrar etmek gibi girişimlerde bulunuyorsa da iyiye işaret.

erkek_arkadaşınızın_size_aşık_olduğunu_nasıl_anlarsınız17

 • Ne yaptığınız önemli değil sevgiliniz sizinle el ele tutuşup öylece yürümekten bile hoşlanıyor, telefon görüşmelerini kısa kesmeyip beraber değilken bile sizinle oluyorsa mutlu olabilirsiniz.

erkek_arkadaşınızın_size_aşık_olduğunu_nasıl_anlarsınız12

5Erkek arkadaşınızın ilgisinin sadece size olduğunu keşfedin. Erkek arkadaşınızın sizi sevdiğini belirten bir diğer nokta da dikkatinin tamamen sizde olmasıdır.

 • Ortama giren en ilgi çekici bayanı bile farketmeyebilir. Böylece sevgilinizin odak noktası olduğunuzu görebilirsiniz. Yani erkek arkadaşınız size gerçekten aşık ve başkası ona bir şey ifade etmiyor.

erkek_arkadaşınızın_size_aşık_olduğunu_nasıl_anlarsınız146Sevgilinizle aranızda yeterli uyum var mı dikkat edin. Kalbiniz kadar ruhunuz, düşüncelerinizin de aynı noktada buluşması önemli. Birbirinizin cümlelerini tamamlamanız, ihtiyacınız olduğunda farkına varıp size gerekli ilgiyi gösterebilmesi aranızdaki elektriği yansıtır.


erkek_arkadaşınızın_size_aşık_olduğunu_nasıl_anlarsınız13

7Sevgilinizin size değer verdiğini anlamak için gözlerinin içine bakın. Bu değerin günden güne arttığını hissedebilmelisiniz.

 • Acayip haraketlerinize sempatiyle yaklaşması, diğer insanlardan farklı olan özelliklerinize dikkat etmesi onu ne kadar etkilediğinizi gösterir. Sizi hayranlıkla izleyen erkek arkadaşınızın size olan hislerinden emin olabilirsiniz.

erkek_arkadaşınızın_size_aşık_olduğunu_nasıl_anlarsınız18

8Sevgiliniz size olan hislerinin gerçek olduğunu size nasıl dikkat ettiğinden de çıkarabilirsiniz. Sizinle ilgili pek çok soru sorup cevapları aklının bir köşesine not eden yeri geldiğinde bu ayrıntıları bildiğini belli eden erkek arkadaşınızın hayatının merkezine yaklaşmış olmalısınız.


erkek_arkadaşınızın_size_aşık_olduğunu_nasıl_anlarsınız20

9Sevgilinizle aranızda yeterli elektrik var mı merak ediyorsunuz ama o da bu soruyu düşünüyor olabilir.

 • Arkadaşlarıylayken sürekli sizden bahsetmesi aklını sizden alamadığını gösterir.

erkek_arkadaşınızın_size_aşık_olduğunu_nasıl_anlarsınız

 • Sizi öyle çok düşünüyor ki iki kişilik hareket ediyor ya da siz yanında yokken zihninde  olduğunuzdan vitrinde gördüğü şeyi size minik bir jest olarak sunuyor.
 • Bunların yanısıra belki de sizi düşünmekten kendini alamayan sevgiliniz sizi sürekli arayarak bunaltmak istemiyor olabilir.

erkek_arkadaşınızın_size_aşık_olduğunu_nasıl_anlarsınız5

10Unutmayın kimse mükemmel değildir ve her insan farklı kişiliklere sahiptir. Tüm bu olumlu sinyallerin bir insanda toplanması mümkün değil.

www.bestlovehdwallpapers.blogspot.com

Hayatınızda doğru insanın elinizi hiç bırakmadığı yollarda mutlu yarınlara yürümeniz dileğiyle :)

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER