Ceyhun Yılmaz Düzce Üniversitesi’nde

Düzce Üniversitesi ünlü oyuncu ve komedyen Ceyhun Yılmaz’ı ağırladı. Söyleşi için Düzce’ye gelen Ceyhun Yılmaz’ın gördüğü yoğun ilgi karşısında yaşadığı mutluluk konuşmasına yansıdı.
Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu tarafından düzenlenen “Ceyhun Yılmaz ile Yüksek Sohbet” başlıklı söyleşide; ünlü oyuncu, komedyen, radyo ve televizyon programcısı Ceyhun Yılmaz, öğrencilerle buluştu.
Hem güldürdü hem düşündürdü
Düzce Üniversitesi Cumhuriyet Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen ve öğrenciler tarafından yoğun ilgi gösterilen söyleşide Ceyhun Yılmaz, ilk radyo ve televizyonlardan sosyal medyaya uzanan yolu kendine has mizahi üslubuyla anlattı. Sosyal medyanın hayatımızdaki yeri, sosyal medyayı doğru kullananlar ile özensiz ve nezaket dışı kullananları konu alan gösteride ünlü komedyen, hem güldürdü hem düşündürdü.
Yoğun ilgiden mutlu oldu
Yaptığı espriler ile kahkaha tufanına yol açan Ceyhun Yılmaz, salonu dolduran öğrencilere eğlenceli ve keyifli dakikalar yaşattı. Söyleşiyi düzenleyen Kariyer Topluluğu’na ve etkinliğe katılan öğrencilere teşekkür eden Ceyhun Yılmaz, yoğun ilginin kendisini mutlu ettiğini söyledi.
Söyleşi, Kariyer Topluluğu tarafından Ceyhun Yılmaz’a teşekkür belgesi ve plaket takdim edimesinin ardından sona erdi.

 

Kaynak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir