DuzceUni.com   {Düzce Üniversitesi Öğrenci Sitesi}

dominos revize1

Düzce Belediyesi'nin Ücretsiz Meslek Edindirme Kursları Kasım'da başlıyor

 

Düzce Belediyesi Meslek Edindirme Kursları 2012-2013 Eğitim yılına başlıyor. Düzce Belediyesi tarafından ücretsiz olarak düzenlenen kurslar her yıl olduğu gibi bu yıl da vatandaşın talepleri doğrultusunda şekilleniyor.

 Çok sayıda Düzcelinin başvurduğu kurslar Kasım ayı itibari ile hizmet vermeye başlayacak.
2012-2013 dönemi için 16 branşta meslek edindirme kursu açılacak. Kurslara ilişkin kayıtların tamamlandığı bildirildi. Belediyenin Fevzi Çakmak Mahallesi iş merkezlerinde açılacak olan Meslek Edindirme Kurslarında yer alan branşlar Aşçılık, Yönetici Asistanlığı ve Sekreterlik, Osmanlıca, Resim, Mefruşat, Giyim, Hat, Ebru, Gitar, Nakış, Karakalem, Bağlama, Takı, Kırkyama, Tezhip. Bu arada Düzce Belediyesi Meslek Edindirme Kursları bünyesinde eğitmen kadrosunda çalışmak isteyenlerin de belediyeye başvurmaları istendi. Kurslarda eğitmen olmak isteyenlerin Düzce Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne yarın mesai saatleri içinde dilekçe ve mesleki yeterlilik belgeleri ile başvurmaları gerektiği belirtildi.

 

Yazdıre-Posta

Bize Ulasın

Her türlü istek / öneri / şikayet için 

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

bize ulaşın.