Düzceliler Buray’la coştu

0
768

2.Uluslararası Tarih, Kültür ve Sanat Günleri kapsamında Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen konsere genç pop sanatçısı Buray konuk oldu. Sevenleriyle buluşan Buray, en sevilen şarkılarını seslendirerek konsere katılanlara keyifli anlar yaşattı.

Sempozyumun ikinci gününde ücretsiz konser ve halk dansları şöleni programlandı. 2. Uluslararası Düzce Tarih, Kültür ve Sanat Sempozyumu kapsamında genç pop sanatçısı Buray 18 Temmuz salonunda konser verdi. Konser öncesi Tubil Halk Dansları Topluluğu tarafından sergilenen halk dansları izleyicilerden tam not aldı.

Halk danslarının ardından genç pop sanatçısı Buray’ın sahneye çıkması ile spor salonunu dolduranlar yüzlerce Düzcelinin coşkusu doruğa çıktı. Buray’ın müzik piyasasına çıkış eserleri olan ‘Sen Sevda Mısın?’ ve ‘İstersen’ isimli iki şarkısına genç sevenleri danslarıyla hep bir ağızdan eşlik etti.

Konseri izleyenler güzel anlarını cep telefonlarıyla ölümsüzleştirmeyi ihmal etmedi. Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Murat Caymaz’ın şarkıcıya çiçek takdim etmesinin ardından konser Buray tarafından seslendirilen pop müziğinin sevilen eserleriyle son buldu.

Kaynak: oncurtv.com

HENÜZ YORUM YOK

CEVAP VER