DuzceUni.com   {Düzce Üniversitesi Öğrenci Sitesi}

dominos revize1

cover photo

Gençlik Otobüsü 5 Başvuruları Başladı

Gençlik Otobüsü 5 Başvuruları Başladı

GENÇLİK OTOBÜSÜ 5 ORGANİZASYON EKİBİ BAŞVURU FORMU

 

 

Değerli "Gençlik Otobüsü 5" organizasyon ekibi çalışma adayı arkadaşlarımız, siz de "Gençlik Otobüsü" farkıyla Avrupa'yı dolaşmak ve bu macerayı bizimle birlikte yaşamak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak aramızda yer alma şansını yakalayabilirsiniz. “Gençlik Otobüsü 5” projemize organizasyon kadrosunda yer alarak katılacakların izlemesi gereken yol: 1. Tüm Gençlik Otobüsü katılımcılarının 18-30 yaş aralığında olmaları gerekmektedir. Türkiye'nin bütün illerinden katılım sağlanabilmektedir. Gençlik Otobüsü 5 projesine katılmak için öğrenci olma zorunluluğu bulunmamaktadır.
 
2. Her katılımcı öncelikle başvuru formunu eksiksiz doldurmalıdır. Hatalı ve eksik doldurulan formlar dikkate alınmayacaktır.
 
3. Başvuru formunu doldurarak ön elemeyi geçen organizasyon ekibi adaylarının İstanbul’da düzenlenecek ve iki gün sürecek olan toplantıya katılmaları gerekmektedir. Bu toplantının ilk gününde tüm organizasyon ekibi adayları iş dünyasının önde gelen CEO’ları ve önde gelen siyasetçilerimizle biraraya geleceklerdir.
 
4. Toplantının ikinci gününde ise tüm katılımcılar kamera karşısında “Gençlik Otobüsü 5” projesine neden seçilmeliler sorusunu cevaplayacaklardır. Her organizasyon ekibi adayı iki dakika içerisinde neden kendisinin seçilmesi gerektiğini ifade etmelidir. İkinci seçim aşaması bu şekilde gerçekleştirilecektir.
 
5. İkinci elemeyi geçen organizasyon ekibi adayı, Ankara’ya özel mülakata çağrılacaktır. Bu mülakatı geçmesi sonucunda ise "Gençlik Otobüsü 5" projesinin organizasyon kadrosunda yer alacak ve Gençlik Otobüsü’ne katılacaktır. Organizasyon ekibine toplam 40 kişi seçilecektir.
 
6. Son başvuru tarihi 05 Şubat 2014 saat 23:59 dur, 23:59'dan sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Başvuru sonuçları 10 Şubat 2014 tarihinde saat 23:50'de açıklanacaktır.
 
7. Ön eleme sonuçları, ön elemeyi geçen organizasyon ekibi adaylarının cep telefonlarına SMS olarak gönderilecektir. Ayrıca ön elemeyi geçenlerin listesi web ve facebook sayfamızdan da duyurulacaktır. Tüm detaylar için lütfen facebook sayfamızı sürekli takip ediniz.
 
8. "Gençlik Otobüsü 5" projesi kapsamında gidilecek ülke ve şehirler : Bulgaristan, (Sofya) Romanya, (Bükreş) Macaristan, (Budapeşte) Avusturya, (Viyana) Almanya, (Füssen, Bremen, Berlin) Çek Cumhuriyeti, (Prag) Hollanda, (Amsterdam) Belçika, (Brugge, Brüksel) Fransa, (Paris, Cannes, Nice) Portekiz, (Lizbon) İspanya, (Madrid, Barselona) Monaco, (Monte Carlo) İtalya, (Venedik, Pisa, Floransa, Roma, Napoli, Pompei, Bari,) Vatikan, Yunanistan, (İgoumenitsa, Selanik) 9. "Gençlik Otobüsü 5" projesi 01 Ağustos 2014 08 Eylül 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Proje kapsamında 15 ülke ve 27 şehre gidilecektir.
 
Not 1 : Gençlik Otobüsü projesine katılımda herhangi bir ücret alınmamaktadır.
Not 2 : Gençlik Otobüsü projesinde bu yıl herhangi bir sponsorluk çalışması ya da bedeli istenmemektedir. ( Ancak organizasyon kadrosuna seçilen katılımcılar projeye artı değer katmak adına istedikleri taktirde sponsorluk çalışması gerçekleştirebilirler. )
Not 3 : İstanbul'da düzenlenecek olan toplantıya katılım için tüm masraflar katılımcıların kendileri tarafından karşılanacaktır.
Not 4 : İstanbul'da düzenlenecek olan toplantıya şehir dışından gelecek olan katılımcılar bulundukları ilde KYK yurtlarında kalıyorlarsa istanbul'da da misafir olarak KYK yurtlarında kalabilmektedirler.
Not 5 : Her başvuru sahibi "Gençlik Otobüsü" facebook sayfasını sosyal medyada en az bir kez paylaşmak zorundadır. https://www.facebook.com/genclikotobusu ( Sosyal Medya paylaşımları ön elemelerde artı puan olarak değerlendirilmektedir. )
Not 6 : Bu başvuru formu sadece ön eleme içindir, ön elemeyi geçen organizasyon ekibi adayları İstanbul'da gerçekleşecek olan ikinci eleme toplantısına katılma hakkı kazanırlar. Toplantıya sadece ön elemeyi geçenler katılabilirler.
Not 7 : Hatalı ve eksik doldurulan formlar dikkate alınmayacaktır. Lütfen başvuru formunu dikkatlice okuyarak eksiksiz ve hatasız doldurunuz. "Gençlik Otobüsü" projesi hakkındaki diğer detaylara http://www.genclikotobusu.com/ adresinden ulaşabilirsiniz. "Gençlik Otobüsü" projesi MCD Gençlik Kulübü tarafından gerçekleştirilmektedir. MCD Gençlik Kulübü "Gençlik Otobüsü" projesinde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 
Toplantı 22-23 Şubat 2014 tarihlerinde 10:00 - 20:00 saatleri arasında Küçükçekmece Belediyesi ArenaMega Gösteri Merkezinde yapılacaktır. Adres : ArenaMega Gösteri Merkezi, Halkalı Merkez Mahallesi, Aytaç Mevkii, Fatih Küçükçekmece – İSTANBUL Detaylar için https://www.facebook.com/genclikotobusu facebook sayfamızı sürekli takip ediniz.


Gençlik Otobüsü 5 başvuruları başladı. Başvuru için aşağıdaki linke tıklayınız. 

BAŞVURU LİNK:https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dGVvckNRcGpRTk5KaVEyQTJUdXI4clE6MQ

DETAYLI BİLGİ:https://www.facebook.com/genclikotobusu

Eki 08 2013 00:00 zamanında
Kategori
Gezi-Tatil
Zaman
Eki 08 2013 00:00 zamanında - Şub 05 2014 23:45 zamanında Europe/London
Konum
Ankara/İstanbul
Etkinlik Yöneticileri
Cüneyt DERİN

Harita Konumu

Harita yükleniyor...
Ankara Caddesi, İstanbul/İstanbul, Turkey

Bize Ulasın

Her türlü istek / öneri / şikayet için 

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

bize ulaşın.