Humanspire İnsan Kaynakları Zirvesi (11-12 Mart 2017)

64 yıllık tarihi ve farklı sektörlerde düzenlediği başarılı etkinlikleri ile markalaşan İşletme ve Ekonomi Kulübü 11-12 Mart 2017 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall’da Turkcell Ana Sponsorluğu’nda Humanspire İnsan Kaynakları Zirvesi’ni düzenliyor!

Öğrencilere yönelik içeriği ve Türkiye’nin en güçlü İK yöneticileri ve CEO’larından oluşan konuşmacı kadrosuyla alanında bir ilk olan Humanspire’da 2 gün boyunca A’dan Z’ye İnsan Kaynakları konuşulacak. Birçok motivasyonel konuşmacı ile de desteklenecek etkinlik İK kariyeri düşünen öğrenciler, yeni mezunlar ve hatta profesyonel İK’cılar için yol gösterici olacak.

Konuşmacılarımız arasında L’Oreal Türkiye İK Direktörü Canan Karacan, LinkedIn South Eastern Europe-Enterprise Relationship Manager Genco Orkun Genç, P&G Türkiye CEO’su Tankut Turnaoğlu ve CHRO Bilgehan Ergenekon, Boyner Holding İK’dan sorumlu Başkan Yardımcısı İdil Türkmenoğlu, Denizbank Başkan Yardımcısı Yavuz Elkin, Korn Ferry International Office Managing Director Nilgün Langenberg ve Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş gibi isimler bulunmakta.

Düzenleyen: Boğaziçi Üniversitesi / İşletme ve Ekonomi Kulübü (BUİK)
Yer: Albert Long Hall

Detaylar ve program akışı için: http://humanspire.buik.net/

Bilet için: https://www.biletino.com/event/eventdetail/3276

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir