Huzurevi Sakinleri Öğrencilerle Derse Girecek

0
322

Düzce Üniversitesi Genç Eller Topluluğu, Dağlıca bölgesinde teröristlerin hain saldırısı sonrasında şehit olan Cihan Aksarı’nın, Mamure köyündeki baba ocağını ve sonrasında huzurevi sakinlerini ziyaret ettiler.

Düzce Üniversitesi Genç Eller Topluluğu, Dağlıca bölgesinde teröristlerin hain saldırısı sonrasında şehit olan Cihan Aksarı’nın, Mamure köyündeki baba ocağını ve sonrasında huzurevi sakinlerini ziyaret ettiler.

Şehidimizin babası Cemal Aksarı ve annesi Sultan Aksarı ile buluşan topluluk üyesi öğrenciler, aileyle bir süre sohbet etti. Aileyi her ay ziyaret edeceklerini belirten Düzce Üniversitesi öğrencileri, bir sonraki ziyarette memleketlerinden getirecekleri yöresel ürünlerle, aile ile birlikte akşam yemeği yiyeceklerini ifade ettiler.

Yeni yıl dolayısıyla huzurevi ziyareti de gerçekleştiren öğrenciler, huzurevi sakinlerinin yeni yılını kutlayarak, onlarla sohbet etti. Huzurevi sakinlerini Düzce Üniversitesi’ne davet eden topluluk üyeleri, onlarla birlikte 1 gün boyunca derslere girecek.

HENÜZ YORUM YOK