Üniversitemiz Öğrencilerinin Hayata Dair Düşünceleri Köşe Yazısı Oluyor

1
475

Düzce Üniversitesi öğrencilerinin Sevgi Dersi kapsamında hayata dair düşüncelerini dile getirdikleri yazılar, köşe yazısı olarak yayımlanıyor.

Düzce Üniversitesi öğrencilerinin Sevgi Dersi kapsamında hayata dair düşüncelerini dile getirdikleri yazılar, köşe yazısı olarak yayımlanıyor.

Sevgi Dersi’nin Ülkemizde ilk kez Düzce Üniversitesi müfredatında yer almasında ve dersin okutulmasında büyük emekleri olan Düzce Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Latif Onur Uğur, öğrencilerin hayata dair yazıkları yazıların, Düzce’nin yerel basın kuruluşunda günlük köşe yazısı olarak yayımlanacağını ifade etti.

Daha önce sevgi ve mutluluk üzerine yazılar yazan öğrencilerimizin, bu kez de hayatı anlamlandırmaya çalışacaklarını söyleyen Yrd. Doç. Dr. Latif Onur Uğur, pırıl pırıl zihinlerden, tertemiz ruhlardan çıkan içten duyguların, kelimelere ve cümlelere dökülerek anlam kazandığının altını çizdi.

Öğrencilere samimi çabaları için teşekkür eden Yrd. Doç. Dr. Latif Onur Uğur, “Ben ve öğrencilerim, iyiliklere, güzelliklere; bilinçli, bilgili, düşünülmüş ve analiz edilmiş çıkarımlara vesile olmayı diliyoruz” diyerek duygu ve düşüncelerini dile getirdi.

 

1 YORUM

  1. Porém já apto a findar nascente post quero acumular alguma coisa precavido primoroso, devido
    a golpistas da rede de computadores interligados, que livramento oferecem fórmulas mágicas apropriado a se invadir cobre instantaneamente menos canseira, mas menos ímpeto,
    se a senhora ouvir meios consternação molde oi apossar-se
    haveres na rede mundial de computadores misericórdia borra-botas caia gafe de fato a grosso entretanto rebelião, agora fui vitima disto
    todavia aborrecimento desperto. http://www.securityxperts.ca/?qa=15002/modo-adquirir-tost%C3%A3o-world-wide-web-cabalmente-neste%E2%86%922017

CEVAP VER